Подписка

+38 066 914 01 01

+38(044)592 71 37

Open Popup

Територія Територія

Територія

ЖК ParkLand – це закритий охороняємий житловий комплекс, з постами охорони на кожному в’їзді, системою домофонизації‚ 24-годинним відеоспостереженням, де спокій власників забезпечує постійне патрулювання території службою безпеки комплексу.

Інфраструктура Інфраструктура-2

Інфраструктура

У цокольних і перших поверхах будинків комплексу розташовані: аптека, кафе, ресторан, хімчистка, стоматологія, продуктовий супермаркет, салон краси, будівельний магазин, піцерія, нова пошта, туристичне агентство, дитячі кімнати.

parkin-1 parkin-2

Парковки і мийка

На території комплексу розташована наземна гостьова парковка біля під’їздів і багаторівневий паркінг з відео спостереженням і охороною.

Для поціновувачів чистоти працюватиме цілодобове мийка. Поставивши машину вночі, уранці можна буде забрати цiлком чистою, без втрати дорогоцінного часу.

sport-1 sport-2

Спорт

На території комплексу відкритий СПА-салон, тенісний корт, столи для настільного тенісу, поля для міні-футболу, волейболу і баскетболу, тренажерний зал для підтримки фізичної форми і велодоріжки для поціновувачів рухливого життя.

klimato-1 klimato-2

Климато павільйон

У ЖK РагkLand буде відкритий перший в Україні дитячий климато павільйон‚ заввишки б метрів і площею 200 кв.м. Температуру комплексу формуватимуть рекуператори, влітку охолоджуючи, а взимку нагріваючи повітря для комфортного відпочинку. Усередині павільйону будуть представлені – стіни для скелелазіння, гірки, зони відпочинку – де усі діти комплексу, абсолютно безкоштовно зможуть відмінно провести час.

fasads-1 fasads-2

Фасади

На фасадах будинків комплексу зроблено утеплення німецьким брендом Сарагоl.
Фасадна силіконова, не всмоктуюча воду і стійка до вигорання, довговічна штукатурка буде надійним захистом наших будинків на багато років.
А вікна Аluрlаst, з п’ятикамерним профілем і двокамерним склопакетом виготовлені за німецькою технологією з енергозбережною плівкою, забезпечують надійний захист від шуму, вологи і протягів.

green-1 green-2

Озеленення комплексу

Над озелененням комплексу працює цілий штат ландшафтних дизайнерів і садівників обслуговуючої компанії Проджект Консалтинг. По усій території комплексу запроектовані численні прогулочні алеї, декоративні елементи із зелених насаджень, фонтани і багато усього іншого. А нiчне освітлення на будинках і алеях надасть романтичних нот у вечірні прогулянки.