Подписка

+38 066 914 01 01

+38(044)592 71 37

Open Popup

Доброго дня! Зверніть увагу на святковий графік відділу продажу: 27, 28, 29 квітня – відділ продажу не працює Залиште свої контакти і ми звяжемся з вами у вівторок 30 квітня

Контакти

м. Київ, вул. Практична, 2

park-land@ukr.net

Відділ продажу

У відділі продажів комплексу вас чекають експерти в галузі нерухомості: вам допоможуть зробити правильний вибір; нададуть консультацію з юридичних і фінансових питань.

Графік роботи відділу продаж: ПН-СР з 9.00 до 19.00, ЧТ-НД з 10.00 до 19.00 Показ квартир проводиться в 11, 13, 15 годин.

ЖК ParkLand фото отдела продаж

ЖК ParkLand фото отдела продаж

ЖК ParkLand фото отдела продаж

Девелопер проекту

zim Компанія ТОВ «ZIM Capital Group» виступає як замовник, інвестор і забудовник об’єктів житлового будівництва. Це забезпечує повний контроль, відповідальність і технічний нагляд за якістю будівельних робіт на всіх його етапах.

Наші об’єкти

Paradise Avenue – житловий комплекс з концептуально новим рішенням для українського ринку житлової нерухомості, заснований на комфорті та затишку жителів.

paradise-avenue.com.ua

forest_park_logo Forest Park – житловий комплекс створений серед розкішної природи в Оболонському районі Києва. Це сучасна альтернатива квартир “на асфальті”, для тих, кому важливі комфортне життя в оточенні природи, чисте повітря і екологія

forest-park.com.ua

Klubny_logo «Клубний» Житловий комплекс клубного типу Клубний на вулиці Сергія Колоса.

sky-land3.com.ua

"Open Popup
Подписка на новости

Підписка на новини