Подписка

+38 066 914 01 01

+38(044)592 71 37

Open Popup

Контакти

м. Київ, вул. Практична, 2

park-land@ukr.net

Відділ продажу:

+38 096 404-71-51

Відділ продажу

У відділі продажів комплексу вас чекають експерти в галузі нерухомості: вам допоможуть зробити правильний вибір; нададуть консультацію з юридичних і фінансових питань.

Графік роботи відділу продаж: без вихідних з 10.00 до 18.00.
Показ квартир здійснюється в 11, 13, 15 годин.

ЖК ParkLand фото отдела продаж

ЖК ParkLand фото отдела продаж

ЖК ParkLand фото отдела продаж

Девелопер проекту

zim Компанія ТОВ «ZIMl Group» виступає як замовник, інвестор і забудовник об’єктів житлового будівництва. Це забезпечує повний контроль, відповідальність і технічний нагляд за якістю будівельних робіт на всіх його етапах.

Наші об’єкти

logo_new2
ЖК SKYLAND2 – Житловий комплекс комфорт- класу “SKYLAND2”, представлений трьома сучасними новобудовами і відрізняється просторими і комфортними плануваннями квартир, зручним розташуванням і розвиненою транспортною розв’язкою

skyland2.com.ua

sunlife «SUNLIFE» – проект, що позиціонується як альтернатива міській квартирі, поєднує в собі переваги багаторівневої квартири та індивідуального житлового будинку, з виходом на присадибну дворик, із зоною відпочинку та елементами ландшафтного дизайну.

sunlifehouse.com

logo_shadow
«CRYSTAL TOWERS» ЖК «CRYSTAL TOWERS» знаходиться в одному з найстаріших та перспективних районів столиці. Територія району починається майже від Хрещатику і тягнеться до південних і західних кордонів Києва – кільцевої дороги. Головна родзинка Голосіївського району, яка приваблює тисячі людей, – це Голосіївський парк.

crystal-towers.com.ua

"Open Popup
Подписка на новости

Підписка на новини