Подписка

+38 066 914 01 01

+38(044)592 71 37

Open Popup

Доброго дня! Зверніть увагу на святковий графік відділу продажу: 27, 28, 29 квітня – відділ продажу не працює Залиште свої контакти і ми звяжемся з вами у вівторок 30 квітня

Життя в Parkland

Iнфраструктура в ЖК ParkLand

Над озелененням комплексу працює цілий штат ландшафтних дизайнерів і садівників обслуговуючої компанії Проджект Консалтинг. По усій території комплексу запроектовані численні прогулочні алеї, декоративні елементи із зелених насаджень, фонтани і багато усього іншого. А нiчне освітлення на будинках і алеях надасть романтичних нот у вечірні прогулянки.

Iндивiдуальне опаленння в ЖК ParkLand

На фасадах будинків комплексу зроблено утеплення німецьким брендом Сарагоl. Фасадна силіконова, не всмоктуюча воду і стійка до вигорання, довговічна штукатурка буде надійним захистом наших будинків на багато років.

У кожній квартирі встановлений Чеський 2-х контурний газовий котел Prottherm та Турецькі радіатори Caloree.

Охорона в ЖК ParkLand

ЖК ParkLand – це закритий охороняємий житловий комплекс, з постами охорони на кожному в’їзді, системою домофонизації‚ 24-годинним відеоспостереженням, де спокій власників забезпечує постійне патрулювання території службою безпеки комплексу.

Безпечні прогулянки біля будинку в ЖК ParkLand

Ми розділили дороги від пішохідних зон і створили в комплексі безпечні зони для піших прогулянок. Тепер можете не турбуватися про спокій Ваш та Ваших дітей.

Дитячi майданчики в ЖК ParkLand

Проектом комплексу передбачена велика кількість дитячих майданчиків, розраховані на усі вікові групи, як для найменших, так і зони зайняття спортом – футбольні, волейбольні і баскетбольні майданчики.

Спорт в ЖК ParkLand

На території комплексу відкритий СПА-салон, тенісний корт, столи для настільного тенісу, поля для міні-футболу, волейболу і баскетболу, тренажерний зал для підтримки фізичної форми і велодоріжки для поціновувачів рухливого життя.

Розваги біля будинку в ЖК ParkLand

Усередині будинків 5-8 розташована зона, площею більше гектару, без парковок і машин. Озеленення цієї зони, як і багатьох інших в нашому комплексі, були виконані з високоякісних зелених насаджень, а на полу було висаджено покриття з трави.

Тепер можна бути абсолютно спокійними у безпеці дітей, ну і дорослим, ця зона, точно припаде до душі.

Iнфраструктура в ЖК ParkLand

Над озелененням комплексу працює цілий штат ландшафтних дизайнерів і садівників обслуговуючої компанії Проджект Консалтинг. По усій території комплексу запроектовані численні прогулочні алеї, декоративні елементи із зелених насаджень, фонтани і багато усього іншого. А нiчне освітлення на будинках і алеях надасть романтичних нот у вечірні прогулянки.

Паркiнг в ЖК ParkLand

На території комплексу розташована наземна гостьова парковка біля під’їздів і багаторівневий паркінг з відео спостереженням і охороною.

Коморнi приміщення в ЖК ParkLand

У цокольних поверхах кожного будинку передбачені коморнi приміщення, для зберігання гуми для автомобілів, велосипедів, консервації та іншого.

Розташування жилого комплексу ParkLand

У пішій доступності знаходиться станція метро Васильківська, а також Голосіївський Парк і ВДНХ. І Ви з легкістю зможете добратися в центр за 15 хвилин.

Про компанию

Компанія ZIM Capital Group здійснює свою діяльність з січня 2014 року як девелоперська компанія повного циклу в області проектування і будівництва. Стратегія розвитку компанії ZIM Capital Group побудована за принципом гнучкого реагування на вимоги конкурентного середовища Київського ринку будівельних послуг. Компанія ZIM Capital Group має в розпорядженні усі необхідні ліцензії, що дозволяють їй виконувати функції генерального підрядника, забудовника і генерального проектувальника в області будівництва, а також подальше обслуговування житлових комплексів. Основними пріоритетами компанії є гарантовані якість, надійність і терміни. Практика і професійний досвід у сфері будівництва довговічного та надійного житла дозволяють компанії з гордістю втілювати найсміливіші і масштабні ідеї в життя в короткі терміни. Сприятливим ґрунтом для інвестування є високі темпи будівництва. Залежно від складності проекту, час від проектування до заселення – 6-8 місяців, що дозволяє збільшувати вкладені кошти, забезпечуючи впевненість в сьогоденні і майбутньому.

Головний принцип нашої роботи – безкомпромісний підхід до якості об’єктів, що зводяться. У будівництві ми використовуємо тільки кращі рішення, доступні на даний момент, – починаючи з етапу проектування, і закінчуючи благоустроєм території. Висока якість будівництва досягається завдяки використанню сучасних будівельних матеріалів і технологій, а також завдяки застосуванню процедур контролю на усіх етапах будівництва. Місія нашої компанії – якісне поліпшення умов для життя людей : ми зводимо не лише комфортнi житлові і соціальні об’єкти, але і облаштовуємо територію навколо них, прокладаємо комунікації, будуємо дороги.

За 3 роки існування компанії ZIM Capital Group на будівельному ринку, було побудовано більше 50 тисяч квадратних метрів будівель і такі реалізовані проекти високої якості як ЖК SkyLand, ЖК SkyLand2, комплекс танухаусiв SunLife і ЖК PаrkLand. Спираючись на матеріально-технічну базу, інвестиції, налагоджені партнерські відносини з провідними постачальниками будівельних матеріалів і устаткування, багаторічний досвід будівництва, мета компанії – зайняти провідні позиції в будівельній галузі України.

"Open Popup
Подписка на новости

Підписка на новини